Single Blog Title

This is a single blog caption

İşçi Hukuk Ve Danışmanlık Hizmeti AV. Ferhat Kule

İşçi Avukatı

Türkiye’deki iş ve işçi hukuku kapsamında değerlendirilen iş kazası, iş güvenliği ve işçi davaları, ceza mahkemesine ve asliye mahkemesinde görülmektedir. İşçi avukatı, iş veren ve işçi arasında arabuluculuk yapma veya tazminat davalarında mahkeme sürecini takip etmek gibi sorumluluklara sahiptir. Avukat Ferhat Kule bürosuyla +90 212 579 79 85 üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İş Ve İş Hukuku Kanunları Nelerdir?

İşçi avukatı, iş hukuku ve kanunları kapsamında müvekkilini bilgilendirerek, iş güvenliği ve sağlığı kapsamında değerlendirilen bütün davaları alabilmektedir. Kaza, ölüm ve hastalık nedenlerine bağlı olan iş alanındaki disiplinsizlikten kaynaklı işçi yaralanmaları ve ölümleri bağlamında iş kazası tazminat davası açılabilir.

  • İşçi kanunlarına göre sözleşme maddelerinin hususlarının incelenmesi;
  • İş veren ve işçi arasındaki sözleşmelerin hazırlanması;
  • İş güvenliği ve sağlığı kapsamındaki tazminat davalarının görülmesi;
  • İşçi ve iş veren arasındaki arabuluculuğun sağlanması;
  • İşçi işten çıkarılma ve mesai tazminat davaları;
  • İşçi tatil ücreti davaları;
  • İşçi maaş alamama veya eksik maaş davaları

Dahil olmak üzere bütün davalara bakılabilmektedir. Bu bağlamda +90 212 579 79 85 numarasıyla iletişime geçerek sorularınızı uzman iş avukatlarına danışabilirsiniz.

İş Ve İşçi Hukuku Davaları

İşçi hukuku bağlamında, iş kazası tazminat davaları, işçinin maaşını alamaması, tazminat hakkının ödenmemesi ve işten çıkarılması, sözleşme sapmalarına dayalı davlar da dahil olmak üzere bütün davalara işçi avukatı bakmaktadır. Bu düzlemde Avukat Ferhat Kule, uzman ekibiyle birlikte iş kazası, işçi ölümü, iş yerindeki kusurlardan kaynaklı toplu ölüm veya hastalık benzeri durumlar göre dava görülmesini bir veya birden fazla müvekkile birlikte ele alarak, süreci takip edecektir.

İşçi Hukuk Ve Danışmanlık Hizmeti AV. Ferhat Kule

Avukat Ferhat Kule, işçi ve iç veren arasındaki arabulucu kanunlarını, tazminat davası ve işçi kazasına yönelik ödemelerin sağlanması bağlamında gerekli olan bütün hukuki işlemleri ele almaktadır.

Mahkeme süreci ve maddi manevi kayıp nedenlerine bağlı tazminat davası süreci boyunca, delilerin toplanması, tanıkların bulunması ve mahkemede kanun maddelerine dayanan savunma niteliklerine de değinerek, müvekkilini en iyi şekilde temsil edecektir.

Leave a Reply

Open chat
Avukata İhtiyacım var
Merhaba
Hukuki Sorunuz nedir ?
Call Now Button