Single Blog Title

This is a single blog caption

Avukat Ferhat Kule Bilişim Ve İnternet Hukuk Danışmanlığı

İnternet Avukatı

İnternet ve bilişim sistemleri alanındaki pazarlama, gizli verilerin korunması, sözleşme ve kişisel verilerin çalınması durumlarına karşı İnternet avukatı, müvekkili bilgilendirerek süreç hakkında detayları paylaşacaktır. Avukat Ferhat Kule ve ekibi, uzmanlaştıkları bilişim suçları ve internet suçları üzerinden mahkeme sürecinin başlatılması, denetlenmesi ve delilerin toplanması noktasında da müvekkiline destek olacaktır.

İnternet Suçları Ve Davaları

İnternet ortamında işlenen suçlar, bilişim sistemlerine saldırır, aldatma ve benzeri durumların yaşanmasına yönelik veri toplanması, delil ve kanıt aranması noktasında da internet avukatı devreye girerek, bilişim teknolojilerine yönelik oluşan suçların yasalar üzerinden incelenmesi ve sonuçlanmasını sağlayacaktır.

İnternet suçları, bilişim suçlarıyla paralel giderek, video, fotoğraf ve özel hayatın ihlaline dayanan suçları kapsamaktadır. Fikri sinai suçlar, sanat, zanaat ve medya alanlarına yansıyan suçlar için de dilekçe hazırlanması, tazminat ve boşanma davalarının da başlaması üzerinden değerlendirmektedir. Avukat Ferhat Kule, bilişim suçları ve hukuku alanında da müvekkilinin yanında olacak hukuki prosedüre uygun çalışmalara yer vermektedir.

Bilişim Suçları Avukatı Görevi

Bilişim suçları avukatları, internet ve bilişim sistemlerinin incelenmesi, teknolojik verilerin analizi ve sürecin takip edilmesi için yasal düzenlemelere dikkat edecektir. Özellikle internet ve bilişim teknolojileri üzerinden işlenmiş;

  • Fotoğraf, video ve içerik paylaşımları suçları;
  • Tehdit ve şantaj suçları;
  • Gizli verilerin çalınması veya dağıtılması suçları;
  • Fikri sinai suçları;
  • Nitelikli dolandırıcılık suçları;
  • Kanıtların internet üzerinden verilmesi;

Tazminat ve boşanma davalarına yönelik internet avukatı ile değerlendirilerek süreç başlatılabilmektedir. Boşanma davaları, miras davaları, şantaj ve tehditte dayalı firma ve şirket davaları da olmak üzere bu alanda uzmanlaşmış avukat kadroyla değerlendirilerek süreç başlatılacaktır.

Avukat Ferhat Kule Bilişim Ve İnternet Hukuk Danışmanlığı

Hukuk danışmanlığı kapsamında, Avukat Ferhat Kule, bilişim sistemleri ve internet üzerinden işlenen suçları müvekkiline bilgi aktarımıyla danışarak, sürecin başlatılmasını sağlayacaktır. Nitelikli dolandırıcılık, özel hayatın ifşası veya ihlalleri, özel verilerin yaygınlaşması, fikri sina -i bilişim suçları, boşanma ve vekalet davalarında suç sayılan gizli yaşamın tehdit edilmesine yönelik bilgi hırsızlığı da internet ve bilişim suçları ekseninde değerlendirilerek, yasal sürece dahil edilecektir.

Leave a Reply

Open chat
Avukata İhtiyacım var
Merhaba
Hukuki Sorunuz nedir ?
Call Now Button