Single Blog Title

This is a single blog caption
Etiler Avukat 2019

Etiler Avukat

Etiler Avukat

İstanbul’un Etiler ilçesinde uzman avukat arayan kişiler, büromuzda görev yapan deneyimli avukatlarımızın desteğine başvurabilmektedir. Özel hukuk alanlarının neredeyse tamamında uzmanlığa ulaşmış deneyimli avukatlarımız, Türkiye’nin ve özellikle Avrupa’nın önde gelen ülkelerinin en saygın eğitimi kurumlarından mezun olduktan sonra hukuk faaliyetlerine büromuzda devam eden genç avukatlardan oluşmaktadır. Bu kapsamda İstanbul’da ve özellikle Etiler avukat arayışında bulunan kişiler, müvekkil odaklı hizmetlerimizden yararlanabilirler.

İstanbul Boşanma Avukatı Desteği

Pek çok özel hukuk alanının yanında özellikle son yıllarda boşanma davalarının artmasıyla birlikte alanında uzman aile hukuku avukatları da mercek altına alınmaya başlanmıştır. Bu doğrultuda boşanmanın maddi ve manevi sonuçları üzerinde müvekkillerinin herhangi bir hak kaybına uğramaması adına çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren avukatlarımız, İstanbul genelinde profesyonel hukuki destek sunmaktadır. Dolayısıyla Etiler avukat arayışınızda da tecrübeli boşanma avukatlarımızın yaratıcı çözümler ürettiği hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bilindiği üzere boşanmaya karar veren eşler veya herhangi bir eş için pek çok konunun detaylı bir şekilde gündeme taşınması gerekmektedir. Bunlar arasında evlilik birliği süresince edinilen malların taksimi, müşterek çocuğun velayeti, maddi ve manevi tazminatlar, nafakanın belirlenmesi gibi pek çok farklı unsur hukuki zeminde tartışılarak aile mahkemesi hakimi tarafından en hakkaniyetli karara konu olmaktadır. Her ne kadar hakkaniyet amacıyla da olsa yeterince profesyonel ve hukuki usullere uygun hazırlanmayan dava dosyalarında birtakım hak kayıplarının yaşanması kaçınılmaz olmaktadır. İşte böyle durumlarda alanında uzman boşanma avukatı desteği daha da öne çıkmaktadır.

Uzman Aile Hukuku Avukatı

İstanbul genelinde faaliyetlerini sürdüren avukatlık büromuzda, uzman aile hukuk avukatlarımız da görev yapmaktadır. Bu avukatlarımız, gerek görevlendirildikleri davalarda gerekse de alanlarıyla ilgili olarak inceledikleri pek çok dava dosyasında en güncel Yargıtay kararları da dahil olmak üzere kanunlar hakkında detaylı bilgilere sahip olmaktadır. Bu sayede özellikle boşanma davalarında müvekkillerinin en iyi şekilde temsil edilmesi ve yaşanması muhtemel hak kayıplarının önüne geçilmesi adına profesyonel hizmet sunan avukatlarımızın faaliyetleri hakkında detaylı bilgilere https://ferhatkule.av.tr/ bağlantı adresine sahip olan internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte aile hukuku konusunda yaşadığınız uyuşmazlıkların çözümü ile ilgili olarak büromuzdan danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.

Leave a Reply

Open chat
Avukata İhtiyacım var
Merhaba
Hukuki Sorunuz nedir ?
Call Now Button