Single Blog Title

This is a single blog caption
İstanbul Avukat Numaraları

Avukat Numaraları İstanbul

İstanbul’da avukat numarası arayan vatandaşlar, internet üzerinden yararlanarak aradıkları avukatların şahsi ve iş telefonlarına ulaşabilirler. İstanbul özelinde bakıldığında bu işlemi yerine getirmek için İstanbul Barosu’na ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü İstanbul şehrinde görev yapan bir avukatın iletişim bilgileri, baronun veri tabanına kayıtlı olmak zorundadır. Zaman zaman avukatlara baro tarafından gönderilen tebligatlar, söz konusu avukatların iletişim adresleri kullanılarak iletilmektedir. Bu nedenle İstanbul bölgesinde avukatlık faaliyetlerini sürdüren avukatların, İstanbul Barosu’nun veri tabanında güncel bilgiler bulundurması gerekmektedir. Avukat numaraları İstanbul Barosu’nun resmi internet sitesinde görülebilir.

Günümüzde başarılı ve alanında uzman olan avukatlara ulaşmak eskisi kadar zor olmamaktadır. Önceden deneyimli avukatlara ulaşmak bir hayli çaba gerektirirken, günümüzde teknolojinin gelişmesi ve yaygınlaşması neticesinde bu işlem oturduğumuz yerden yapılabilmektedir. Yöntem olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi baroların veri tabanları kullanılmaktadır. Bir avukata ait genel bilgiler olan;

  • Avukatın elektronik posta adresi
  • Avukatın şahsi cep telefon numarası (çoğunlukla internet sitesinde yer almaz)
  • Avukatın bağlı olduğu büronun telefon numarası
  • Avukatın bağlı bulunduğu büronun elektronik posta adresi
  • Avukatın ofisinin veya bağlı olduğu büronun adresi

bilgileri, artık internet aracılığıyla kolayca görüntülenebilmektedir. Bu bilgilere ulaşan vatandaşlar da avukata ulaşma ve avukatlar ile iletişim kurma konularında eskisi kadar zahmet çekmemektedirler.

İstanbul Barosu Avukat Numaraları

İstanbul Barosu avukat numaraları, veri tabanına kayıtlı olan avukatlara ait; cep telefon numarası, ofis telefon numarası, avukatın şahsi mail adresi gibi yukarıda bahsettiğimiz genel bilgiler arasında yer almaktadır. İstanbul Barosu’nun yenilenen internet sitesinde güncel olarak avukatlara ait bilgiler, vatandaşların hizmetine sunulmuştur. Bu sayede deneyimli bir avukatın adını soyadını bilen kişiler, baronun internet sitesi üzerinde avukat arama işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Avukat sorgulama işlemleri tamamen ücretsiz bir hizmet olup, sadece İstanbul Barosu’na özgü değildir. Tüm yurt genelinde görev yapan avukatlara ait cep telefonu numarası, iş telefonu numarası, avukatın elektronik posta adresi gibi genel bilgilere ulaşılabilir. Bu yurt genelinde faaliyette bulunan, T.C. Adalet Bakanlığı’na ve Türkiye Barolar Birliği’ne bağlı baroların vatandaşlara sunduğu bir hizmettir. Dolayısıyla herhangi bir şehirde görev yapan bir avukatın bilgilerine ulaşılmak isteniyorsa, o ilin barosunun resmi internet sitesine giriş yapılmalıdır. Bu sayede hakkında genel bilgilere ulaşılmak istenen avukata ait cep telefon numarası, iş telefon numarası, mail adresi gibi bilgiler görüntülenebilir. Örneğin Eskişehir şehrinde görev yapan bir avukata ait bilgiler aranıyorsa, avukat sorgulama işlemi Eskişehir Barosu’nun resmi internet sitesi aracılığıyla yapılmalıdır.

Deneyimli Avukatlar Hukuk Büromuzda Hizmet Vermektedir

İstanbul Barosu’nda aradığınız deneyimli avukatlar, hukuk büromuza bağlı olarak avukatlık ve danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir. Bu noktada ihtiyaç duyduğunuz; ceza avukatı, icra avukatı, bilişim avukatı gibi avukatlarımıza ait bilgilere avukat arama İstanbul hizmetiyle ulaşabilirsiniz. Avukatlarımız hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için Av. Ferhat Kule Hukuk Bürosu ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Leave a Reply

Open chat
Avukata İhtiyacım var
Merhaba
Hukuki Sorunuz nedir ?
Call Now Button