Single Blog Title

This is a single blog caption

Bilişim Suçları Ve Avukatlık Hizmeti

Bilişim Avukatı

Bilişim suçları hukuk maddelerini kapsayan yasalar, teknolojik gelişimlerle, gizli verilerin korunması, özel hayatın korunması ve nitelikli dolandırıcılık suçlarının yer aldığı siber suçlar alanında incelenmektedir. Avukat Ferhat Kule, bilişim suçları kanun maddelerine yönelik müvekkillerin bilgilendirilmesi ve elektronik ortamda işlenen suçların mahkemeye taşınması noktasında süreci başlatarak, evrak hazırlığı, dosya düzenleme ve delilerin toplanması aşamalarında yanınızda olacaktır.

Bilişim Suçları Neleri Kapsar?

Bilişim suçları, pos makinesi, cep telefonu, tablet, bilgisayar ve bilişim teknolojisinin yer aldığı bütün medya kollarını içermektedir. Bilişim avukatı, özel hayatın ihlali, bilişim teknolojileri üzerinden ‘’Kredi kartı, banka kartı, ATM, post cihazı, cep telefonu vb’’ dolandırıcılıkları, firma, kurum ve kişilerin gizli verilerinin sanal ortamda korunması maddesinin ihlali durumlarında devreye girerek, hukuk alanındaki gereklilikleri yerine getirecektir.

Avukat Ferhat Kule ve kadrosunun uzmanlaştığı bilişim suçları türlerine göre müvekkilinin yanında olacaktır. Haklı ve haksız suçlamalara yönelik bütün hukuki süreci, İstanbul hukuk ve danışmanlık hizmeti kapsamında vererek, müvekkillerine destek olmak ve bilgilendirmek için siber suçlar hukuk maddeleri üzerinden süreci takip edecektir.

Bilişim Suçları Ve Avukatlık Hizmeti

Bilişim suçları çerçevesinde, teknolojik verilerin incelenmesi, delilerin toplanması ve suç çeşidine göre sürecin dikkate alınması için önemli delilerin evraklarla hazırlanması hukuk bürosunun uzmanlaştığı alanlardan biridir. Bilişim avukatı, müvekkilini deliler ve bilişim sistemi incelemeleri noktasında bilgilendirerek, süreci hızlandırmakla da yetkilidir.

İstanbul ve Türkiye kapsamında hukuk danışmanlığı ve avukat hizmetleri vererek, bilişim suçunun ortaya çıkarılması ve delilerle mahkeme sürecinden en iyi sonuçla dönülmesi uzman kadromuz tarafından disiplinli bir şekilde ilerleyerek tamamlanacaktır.

Av. Ferhat Kule Bilişim Suçları

Bilişim suçları, teknolojik gelişimlerle birlikte geniş bir ağa yayılmış, birçok insanın mağdur olmasına neden olan etkileriyle hukuk alanında da yerini almıştır. Bilişim teknolojilerinde, fotoğraf, video, içeriklerin silinmesi, özel hayatın ihlali üzerine nedenler, tehdit ve şantaj suçları da değerlendirilerek, mahkeme sürecinde delil ve kanıtlarla müvekkilin en iyi sonucu alabilmesine yönelik çalışmalara yer verilecektir. Bilişim sistemleri ve hukuku üzerinden uzman bir kadroyla çalışılarak, uzmanlık derecesinde hukuki çözümlere yer verilmektedir.

Leave a Reply

Open chat
Avukata İhtiyacım var
Merhaba
Hukuki Sorunuz nedir ?
Call Now Button