Single Blog Title

This is a single blog caption
Beşiktaş avukat 2019

Beşiktaş Avukat

Beşiktaş Avukat

İstanbul Beşiktaş ilçesinde avukat arayışınızda, yılların tecrübeli ve uzman hukukçu kadrosuyla hizmet veren avukatlık ofisimizden yararlanabilirsiniz. Genç ve dinamik ekibimizle pek çok özel hukuk alanında müvekkillerimizin menfaatlerini hukuki zeminde en iyi şekilde korumak ve temsil etmek adına çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürmeye devam etmekteyiz. İstanbul’un pek çok ilçesinde ve semtinde olduğu gibi Beşiktaş avukat hizmeti, büromuzun sunduğu profesyonel hizmetler arasında yer almaktadır.

Bilindiği üzere hukuki uyuşmazlıkların çözümünde veya herhangi bir haksız fiilin akabinde gerçekleşen mağduriyetin hakkaniyetli bir biçimde giderilmesinde avukatlık desteği büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle hukuki alt yapısı olmayan kişilerin, davalarında herhangi bir şekilde hak kayıpları yaşamamaları için alanında uzman hukukçulardan profesyonel destek alması önem arz eden bir konudur. Dolayısıyla İstanbul avukatları arasında geçmişten günümüze pek çok davada aktif bir şekilde yer almış ya da özel hukuk alanındaki pek çok dava dosyasını bizatihi incelemiş deneyimli avukatları hukuku büromuzdan tahsis edebilirsiniz.

İstanbul Avukatlık Bürosu Hizmetlerimiz

Müvekkillerimizin hukuki zeminde menfaatlerini ve itibarlarını korumak adına pek çok farklı özel hukuku alanında uzmanlaşmış genç ve tecrübeli avukatlarımız ile profesyonel destek sunmaya devam etmekteyiz. Bu noktada hukuk büromuzda görev yapan avukatlarımızın uzmanlaştığı özel hukuk alanları şu şekildedir:

  • Boşanma ve Aile Hukuku
  • Ceza Hukuku
  • Gayrimenkul Hukuku
  • Şirketler ve Ticaret Hukuku
  • İş Hukuku
  • Borçlar Hukuku
  • İcra ve İflas Hukuku
  • Yabancılar Hukuku
  • Fikri Mülkiyet Hukuku
  • Bilişim Hukuku

Tüm bu özel hukuk dallarında pek çok dava dosyasını yakından incelemiş ve bu alanlarda Yargıtay gibi yüksek yargı organlarının vermiş olduğu bağlayıcı kararlar hakkında güncel gelişmeleri takip eden avukatlarımız, sizlere en başarılı sonuçlara ulaşılması adına profesyonel hukuki destek sağlamaktadır.

Avukat Ferhat Kule Hukuk Bürosu

İstanbul’un pek çok ilçesinde ve semtinde olduğu gibi Beşiktaş avukat arayışınızda da profesyonel hizmet sunan avukatlık büromuz hakkındaki detaylı bilgilere https://ferhatkule.av.tr/ bağlantı adresini kullanarak ulaşabilirsiniz. Yine avukatlık ve danışmanlık ücretlerimizi öğrenmek için site üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Open chat
Avukata İhtiyacım var
Merhaba
Hukuki Sorunuz nedir ?
Call Now Button