Single Blog Title

This is a single blog caption

Trafik Kazası Avukatı Avukatı Ferhat Kule

Trafik Kazası Avukatı

Ölümle neticelenen trafik kazası, karşılıklı hata veya tek taraflı hata nedenlerine dayanan trafik kazası kanunlarında, trafik kazası avukatı, kanun maddeleri ışığında müvekkilini bilgilendirmekle yükümlüdür.

Avukat Ferhat Kule, trafik kazası sonrası, sakatlık, zararın karşılanması, manevi ve maddi tazminat davaları, sağlık giderlerinin karşılanmasına yönelik hukuki prosedüre başvurarak, mağdur olan veya suçlu olan tarafın mahkemede temsil edilmesini sağlayacaktır.

Trafik Kazası Davaları Nelerdir?

Maddi ve manevi kayıpların ön planda olduğu trafik kazası davalarında, kaza sonucunda araçta oluşan hasar, sigorta, sağlık giderlerinin karşılanması, cenaze ve defin giderlerinin karşılanması üzerine trafik kazası avukatı süreci değerlendirerek, tazminat davasının içerdiği durumları mahkemeye taşıyacaktır.

Avukat mahkeme sürecinin başlatılması, evrak ve delil düzenlemeleri, mağdurun veya suçlunun kanunlar ışığında değerlendirilmesi durumlarına göre davanın görülmesine yönelik bütün hukuki değerlendirmeyi yaparak, müvekkilinin yanında olacaktır. Av. Ferhat Kule, tazminat ve trafik kazaları davalarında uzmanlaşmış olarak, kaza nedeninin incelenmesi, ölüm ve yaralanma nedenlerine bakılması, haksızlık olmadan her iki tarafında maddi ve manevi hasarlarının hukuk maddelerine göre karşılanmasında aracı olacaktır.

Trafik Kazası Tazminat Davaları

Tazminat davası, maddi ve manevi kayıpların, ölüm, yaralanma, iş göremez duruma gelme, aracın kullanılamaz olması durumlarına da dayalı olarak bütün nedenlere karşı hukuk maddelerine bakılarak düzenlendiği kanun maddelerdir. Trafik kazası avukatı, yaralanma ve ölüm neticesine göre tazminat davasının başlatılması ve sürecin takip edilmesinde de müvekkilinin yanında olacaktır.

Trafik Kazası Avukatı Ferhat Kule

Trafik kazaları, tazminat davaları, araç sigortası ve ölüm, yaralanma sonuçlarına bağlı maddi ve manevi kayıpların tazminatla karşılanmasına yönelik bütün uygulamaları Avukat Ferhat Kule ile danışmanlık hizmeti alarak sonuca ulaştırabilirsiniz. +90 212 579 79 85 numarasıyla iletişime bürodan randevu alarak, trafik kazası üzerine kanun maddeleri ve haklarınıza dair detayları öğrenerek mahkeme süreciyle ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Avukat ve danışmanlık hizmet kapsamında, trafik kazaları, tazminat davaları, taşımacılık ve nakliye kazalarını da içeren bütün araç kazalarına yönelik yaralanma, ölüm durumlarına karşı uzman avukatlarla bir araya gelerek bu süreci hızlandırabilir ve hukuk sürecini hemen başlatabilirsiniz.

Leave a Reply

Open chat
Avukata İhtiyacım var
Merhaba
Hukuki Sorunuz nedir ?
Call Now Button