Single Blog Title

This is a single blog caption

Şirket Avukatı Dendiğinde Akla Gelen İlk İsim

Şirket Avukatı

Halk arasında hukuk müşaviri ifadesi ile tanımlanan şirket avukatı bir şirketteki her türlü hukuki danışmanlık hizmetlerini verir. Anonim ve limited şirketler dışında aynı zamanda sermayesi paylara bölünmüş komandit şirketlere de hukuki danışmanlık yapar.

Ticari yaşamda şirketler hizmetlerini sürdürürken avukatlık ve hukuki danışmanlık gibi desteklere ihtiyaç duyar ve bundan dolayı avukat seçiminde titiz davranır.

Şirket Avukatı Dendiğinde Akla Gelen İlk İsim

Hukuki danışmanlık alan şirketler açısından iş hukuku ve ticaret hukuku ile birlikte aynı zamanda hukukun her alanında danışmanlık hizmetine ihtiyaç vardır. Bundan dolayı hukukun her dalında hizmet verebilecek kapasiteye ve donanıma sahip olan Avukat Ferhat Kule, şirket avukatı dendiğinde akla gelen ilk isim olarak öne çıkıyor.

Şirket avukatlarının görev tanımında yaptığı işler arasına şunlar girer;

  • Kuruluştan itibaren tasfiyeye kadar olan süreçteki tüm hukuki prosedürlerin takibi ve yol gösterimi.
  • Sermaye artırımı veya azaltma işlemleri.
  • Şirket tarafından ihtiyaç duyulan tüm hukuki bilgi paylaşımı.
  • Sözleşmelerin incelenmesi ve kontrolü.
  • Şirket adına icra takibinin yürütülmesi.
  • Şirket adına vergi uyuşmazlıklarına karşı gerekli hukuki işlemlerin yapılması.
  • Şirket adına dava açma ya da açılmış davaların takip edilmesi.
  • Şirket ile işçi arasındaki ihtilaflarda karşılıklı hakların korunması.
  • İhtarname ve ihbarnameleri gerekli cevapların verilmesi.

Avukat Ferhat Kule Her Zaman Bir Adım Önde

Şirketler için avukatlık hizmeti her zaman ulaşılabilir nitelikli olmak zorundadır bundan dolayı şirket avukatı tercihi yapıldığında Avukat Ferhat Kule her zaman bir adım öne çıkmayı başarmakta. Danışmanlık yaptığı şirketlerdeki düzenli ve hatasız ilerleyişi sağlayan Avukat Kule, disiplinli çalışma sistemine sahip.

Başarı Garantisini Ortaya Koyuyor

Her zaman takip ettiği hukuki işlemlerde istediği sonucu elde etme başarısı ile adını duyuran Avukat Ferhat Kule, özellikle iş davalarındaki süreçlerdeki azami özeni ile başarı garantisini ortaya koyuyor.

Hukukun her alanında en iyi avukat tecrübesi ve donanımına sahip olan Avukat Ferhat Kule, şirketler için işlerin tek merkezde takip edilebilmesi için en doğru adres. Kule halen ulusal ve uluslararası alanda birçok şirkete hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri veriyor.

Leave a Reply

Open chat
Avukata İhtiyacım var
Merhaba
Hukuki Sorunuz nedir ?
Call Now Button