Single Blog Title

This is a single blog caption
Profesyonel Avukatlık Hizmetleri İstanbul

Profesyonel Avukatlık Hizmetleri

İstanbul Avukat Barosu

İstanbul Barosu avukat hizmetleri, birçok vatandaşımızın yakından takip ettiği konular arasında yer almaktadır. Nitekim günümüzde İstanbul Barosu’nun resmi internet sitesini kullanarak baroya bağlı olarak avukatlık faaliyetlerini sürdüren avukatlara ait genel bilgilere ulaşmak oldukça kolay olmaktadır. Eskiden konusu olduğunuz bir dava hakkında hukuki destek almak için avukat aradığınızda, alanında deneyimli ve size profesyonel avukatlık hizmeti sunabilecek olan avukatlara ulaşmak oldukça zor iken, günümüzde gelişen teknolojinin yaratmış olduğu imkânlarla bu işlemler zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. İstanbul avukat barosu hizmetleri de bu şekilde oturduğunuz yerden kolaylıkla arama yapabileceğiniz hizmetler arasında yer almaktadır.

Avrupa’nın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de avukatlara ait genel bilgiler, söz konusu avukatların bağlı oldukları baroların veri tabanında kayıtlı olmak zorundadır. Çünkü aktif olarak avukatlık faaliyetlerini sürdüren bu kişilere, il baroları tarafından tebligat ve benzeri önemli belgeler ulaştırılmaktadır. Bu sebeple söz konusu avukatlar, bağlı oldukları il barosunda güncel bilgilerini bulundurmak zorundadırlar. Bu durum aynı zamanda avukatlara ulaşmak isteyen vatandaşlar için de oldukça faydalı bir seçenek oluşturmaktadır. Nitekim il barolarının resmi internet sitelerinde, baronun veri tabanına kayıtlı olan avukatlara ait temel bilgiler vatandaşların hizmetine sunulmaktadır. Dolayısıyla internet üzerinden avukat arama işlemleri yapan vatandaşlar, haklarında bilgi sahibi olmak istedikleri avukatları resmi internet sitesi ara yüzüyle kolaylıkla görüntüleyebilmektedir.

Profesyonel Avukatlık Hizmetleri İstanbul

Profesyonel Avukatlık Hizmetleri

İstanbul Barosu Avukat Sorgulama

Söz konusu işlemlere İstanbul özelinde bakacak olursak, İstanbul şehri genelinde avukatlık faaliyetlerini sürdüren her bir avukata ait temel bilgiler İstanbul Barosu resmi internet sitesinin veri tabanına kayıtlıdır. Bu sayede resmi internet sitesinin ilgili sayfasına avukatın adı ve soyadı bilgilerini girerek;

  • Avukatın fotoğrafı
  • Avukatın şahsi cep telefon numarası (genellikle internet sitesinden yayınlanmamaktadır)
  • Avukatın şahsi ofis telefon numarası
  • Avukatın resmi elektronik posta adresi
  • Avukatın bağlı bulunduğu büronun telefon numarası
  • Avukatın bağlı bulunduğu büronun elektronik posta adresi
  • Avukatın şahsi ofis adresi
  • Avukatın bağlı bulunduğu büronun adresi

gibi avukat hakkındaki temel bilgilere kolaylıkla ulaşılabilir. Bu sayede avukatlık hizmeti almak istediğiniz avukata ait iletişim bilgilerini kullanarak avukatla irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul Profesyonel Avukatlık Hizmetleri

İstanbul genelinde avukatlık hizmetlerinden faydalanarak konusu olduğu davalarda hukuki destek almak isteyen vatandaşlar avukatlık büromuzda görev yapan avukatlardan destek alabilirler. Hukuk büromuza bağlı olarak görev yapan avukatlarımızın her biri aldıkları hukuki eğitimleri başarılı bir şekilde tamamlayarak ülkenin en saygın eğitim kurumlarından mezun olmuşlardır. Meslek hayatlarında da birçok davada aktif olarak müvekkillerinin haklarını savunmuş ve uzmanlaştıkları alanlarda bu güne kadar birçok dava dosyasını yakından inceleme tecrübesine ulaşmışlardır. Avukatlık büromuzdan tahsis edebileceğiniz avukatlarımız; ceza avukatı, icra avukatı, bilişim avukatı, aile avukatı gibi uzmanlaştıkları alanlarda profesyonel avukatlık hizmetleri vermeyi sürdürmektedir. İstanbul avukat barosu bağlı olarak faaliyetlerine deva m eden avukatlarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için Av. Ferhat Kule Hukuk Bürosu’nun internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

Open chat
Avukata İhtiyacım var
Merhaba
Hukuki Sorunuz nedir ?
Call Now Button