Single Blog Title

This is a single blog caption
Dava Sürecinde Neler Yapılmalı

İstanbul’da Başvurulabilecek En İyi Avukat

Herhangi bir hukuki nedenden dolayı avukata ihtiyaç duyan kişilerin İstanbul’un en iyi avukatına sahip olan büromuza başvurabilir. Bir konudan dolayı mahkemeye başvurulacaksa bunun için bir avukata vekalet verilmesi gereklidir. Fakat avukatlara yalnızca dava süreçleriyle ilgilenmesi için başvurulmaz. Bunun yanı sıra pek çok konuda danışmanlık hizmetini de avukatlar sağlar. Özellikle bir sözleşme hazırlanacaksa bunun için bir avukata danışmak büyük fayda sağlayacaktır. Böylece herhangi bir hukuki sorun yaşanmasının da önüne geçilmiş olacaktır. Bu gibi konular için de başvurulabilecek adreslerden bir tanesi büromuzdur.

Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?

Avukatlık firmamıza farklı nedenlerden dolayı başvurabilmek mümkündür. Müvekkillerimize farklı birçok alanda hizmet vermekteyiz. Örneğin büromuzun ilgilendiği hukuk alanlarından bir tanesi gayrimenkule ilişkin davalardır. Gayrimenkul davaları taşınmaz satış vaadi sözleşmesi, miras hukukundan doğan tapu iptali gibi çeşitli nedenlerden dolayı açılabilir. Bu tarz gayrimenkul davası açmayı düşünen kişiler büromuz avukatını vekil olarak tayin edebilir. Bunun yanı sıra aile hukukuna ilişkin davalar için de yine avukatlık hizmeti sağlamaktayız. Bu yüzden boşanmak için de büromuz avukatının tecrübesinden yararlanılabilir. İstanbul avukat tavsiyesi olarak sıklıkla gösterilen büromuzun hizmet verdiği diğer hukuk alanlarından bazıları ise şunlardır:

  • Ceza hukukuna ilişkin davalar,
  • İcra davaları,
  • Tazminat davaları,
  • Bilişim suçları davaları.

Dava Sürecinde Neler Yapılmalı?

Dava açmak isteyen kişilerin ilk olarak avukata vekalet vermesi gereklidir. Bazı dava süreçlerini kişiler avukat olmadan kendileri başlatabiliyor. Ancak bir avukat vekaletinde açılan her dava insanlara büyük avantaj sağlıyor. Bundan dolayı da hangi nedenle dava açılırsa açılsın avukat vekaleti eşliğinde sürecin yürütülmesinde fayda vardır. Mahkemeye başvuracak olan kişiler büromuzu ziyaret edebilir ve alanının en tecrübelilerinden birisi olan bizlere dosyayı devredebilir. Bundan sonraki süreçte ise müvekkillerin yapması gereken pek bir şey yoktur. Bizler müvekkillerimiz adına tüm dava sürecini takip ederek gerekli olan işlemlerin halledilmesini sağlarız. Dava süreciyle uğraşmak istemeyen ve İstanbul avukat önerisi arayan kişiler büromuz ile iletişime geçebilir ve dava sürecini bize vererek herhangi bir işlem ile uğraşma yükünden kurtulabilir.

Leave a Reply

Open chat
Avukata İhtiyacım var
Merhaba
Hukuki Sorunuz nedir ?
Call Now Button