Single Blog Title

This is a single blog caption

Anlaşmalı Ve Çekişmeli Boşanma Avukatı Ferhat Kule

Boşanma Avukatı

Çekişmeli ve anlaşmalı boşanma davalarında Aile ve medeni hukuk maddelerinin 161. Maddesiyle 178. Maddesini kapsayan durumlara göre müvekkillerin, vekalet, nafaka, korunma ve boşanma davalarına bakılmaktadır. Boşanma avukatı, Avukat Ferhat Kule uzman kadrosuyla birlikte, sürecin asliye mahkemesinde kısa sürebileceği şekilde düzenlenmesi her iki boşanma çeşidine göre de en iyi sonuçların alınmasını sağlamaya yönelik danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Çekişmeli Boşanma Avukatı

Çekişmeli boşanma avukatı, iki tarafın anlaşmalı bir şekilde boşanma davası açmaması bir tarafın boşanmak isterken, diğer tarafın zorluk çıkarması durumlarından kaynaklanır. Aynı durum, bir tarafın maddi ve manevi kayıplarına yönelik tazminat davası açması, velayet ve nafaka davalarının da açılması için geçerlidir. Avukat Ferhat Kule, bu süreçte çekişmeli boşanmanın arabuluculukla birlikte hızlı bir şekilde tamamlanması için hukuki düzemde değerlendirmeler yaparak müvekkiline destek olacağı noktaları içermektedir.

Çekişmeli boşanma davası nedenleri, deliler ve kanıtlar üzerinden şiddet, takıntılı hal, hayata kast ve terk durumlarını da kapsayan medeni durumu zedeleyen bütün nedensellikler incelenerek, boşanma süreci başlatıldıktan sonra takip edilecektir.

Anlaşmalı Boşanma Avukatı

Tarafların anlaşmalı boşanma kararı vermesi üzerine, Avukat Ferhat Kule, arabuluculuk görevini yerine getirerek, maddi ve manevi kayıplara yönelik mal mülk paylaşımlarının mahkemeye yansımadan aralarında sözleşmeyle kabul edilmesini sağlayacak ortak noktalar belirler. Bu alanda uzman olan avukatlarla, anlaşmalı boşanma davası sözleşmesi ve maddelerinin hazırlanmasında da destek sağlanacaktır

Boşanma avukatı, vekalet ve nafaka davalarına da bakarak, müvekkillerin en iyi şekilde temsil edilmesini ve tek celsede boşanma işlemlerinin tamamlanmasını sağlayacak seçeneklerin değerlendirilmesini sağlayacaktır.

Boşanma Avukatı Ferhat Kule

Boşanma süreci zorlu ve stresli olabilmektedir. Avukat Ferhat Kule ve kadrosu, en iyi avukatlarla birlikte bu sürecin hızlanmasını sağlayacak hukuki değerlendirmeler yapacaktır.

Medeni hukukun 161. Maddesi ve 178. Maddelerini içeren maddi ve manevi haklarla eşlerin evliliklerini sonlandırma nedenlerine bağlı olarak boşanma davasının dosyalarını hazırlar, süreci başlatır ve mahkemede de müvekkilini temsil ederek, en iyi hukuki sonucun alınmasını sağlar. 90 212 579 79 85 numarasıyla iletişime geçerek, süreç ve hukuki durumlara bağlı bütün sorunlarınızı sorabilirsiniz.

Leave a Reply

Open chat
Avukata İhtiyacım var
Merhaba
Hukuki Sorunuz nedir ?
Call Now Button