Single Blog Title

This is a single blog caption
İstanbul Barosu Avukat Sorgulama numaraları

İstanbul Barosu Avukat Sorgulama

İstanbul Barosu Avukat Sorgulama

İstanbul Barosu avukat sorgulama işlemlerinde karşılaştığınız deneyimli avukatlar, hukuk büromuza bağlı olarak avukatlık hizmeti vermeye devam etmekteler.  Avukatlık ofisimizde görev yapan avukatlarımız İstanbul Barosu’na bağlı olarak profesyonel hukuk desteği sunmaktalar. İnternet üzerinden yapabileceğiniz baroya kayıtlı olan avukat arama hizmeti ile büromuzda görevli olan avukatlarımız hakkında detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz. İstanbul barosu avukat sorgulama işlemleri, baronun yenilenen internet sitesinden ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu sayede İstanbul barosuna kayıtlı olan avukatları araştırma işlemini kolaylıkla yerine getirebilirsiniz.

Baroya kayıtlı avukat arama işlemleri konu oldukları davalardan hukuki destek almak isteyen kişiler tarafından sıklıkla yapılan işlemler arasında gelmektedir. Dava sürecinde kendilerine en iyi şekilde yardımcı olabilecek avukat arayışında olan vatandaşlar, kendileri ile ilgili olan davada hak kaybına uğramamak ve adaletli bir şekilde sürecin devam etmesi için avukat arayışlarını sürdürüyorlar. Bu noktada avukat araması yapan kişiler büronun sağladığı bu hizmetten faydalanarak diledikleri işlemleri özgürce gerçekleştirebiliyorlar. Yenilenen İstanbul barosu web sitesi sayesinde haklarında araştırma yapacakları avukatların adı ve soyadı bilgilerini girerek diledikleri avukat hakkında bilgilere ulaşabilirler.

İstanbul Barosunda Avukata Dair Hangi Bilgiler Bulundurulur?

Avukatlık mesleğini icra eden bütün avukatlar, bağlı olarak hukuki faaliyetlerini yürüttükleri ilin barosunda kayıtlı olmak durumundadır. Bu sayede hangi ildeki avukat hakkında araştırma yapılacaksa o ilin barosunun resmi internet sitesi ziyaret edilmeli ve bu site üzerinden araştırma işlemleri tamamlanmalıdır.

İstanbul barosu örneğinden gitmek gerekirse, baronun resmi internet sitesi üzerinde yer alan bilgiler haklarında araştırma yapılan avukatların güncel bilgiler ve iletişim adresleridir. Kaldı ki UYAP aracılığıyla avukatlara yapılan tebligatlar, avukatların kayıtlı oldukları baroya bildirdikleri bu iletişim adreslerine yönelik yapılmaktadır. Dolayısıyla avukatların sağlıklı bir şekilde bilgilendirilmesi ve haklarında çıkan tebligatları zamanında teslim alabilmeleri için baronun internet sitesinde yer alan bu bilgileri sürekli güncel tutmaları gerekmektedir. Bunun aksi olduğu durumlarda müvekkillerinin hak kayıplarına yol açacak kadar ciddi sorunlarla karşılaşabilmektedirler.

İstanbul barosunun son dönemde yenilen web sitelerinde hakkında araştırma yapılan avukata ait olmak üzere;

  • Avukatın cep telefon numarası
  • İstanbul barosu avukatlarının fotoğrafları
  • İstanbul barosu iletişim bilgileri
  • İstanbul barosuyla ilgili olan iş ilanları

yer almaktadır.

Avukatların Cep Telefon Numaraları ve Kişisel Web Siteleri

İstanbul barosunda yapılan avukat arama işlemlerinde avukatların cep telefon numaraları ve kişisel web siteleri avukatların iletişim bilgileri altında bulunmaktadır. Ancak bazı avukatlar cep telefon numaralarını sisteme eklemeyerek gizleme yoluna gidebilirler. Bu durum tamamen avukatların inisiyatiflerine kalmış bir durumdur. Aynı şekilde avukatların bazılarının kişisel web siteleri olmadığı için bu alanda görüntüleyemediğiniz bilgiler olabilir.

İstanbul barosu avukat sorgulama işlemlerini baronun resmi internet sitesinde yaptıktan sonra avukatlık büromuzda görev yapan avukatlarımıza ait güncel bilgilere de ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için Av. Ferhat Kule Hukuk Bürosu’yla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Leave a Reply

Call Now Button